Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Frahelž

Firma Výkup Antik Frahelž je zaměřena na výkup starožitností Frahelž a starožitného nábytku Frahelž po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekFrahelž ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Frahelž a výkup retro doplňků Frahelž jako jsou stará křesla Frahelž, staré kredence Frahelž, chromové gauče Frahelž, starožitné psací stoly Frahelž, starožitné jídelny Frahelž, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Frahelž z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Frahelž, výkup starožitného nábytku Frahelž, výkup použitého nábytku Frahelž, výkup nábytku Frahelž, výkup chromového nábytku Frahelž, výkup designového nábytku Frahelž, výkup nábytku Halabala Frahelž, výkup křesel Frahelž, výkup porcelánu Frahelž, výkup z pozůstalostí Frahelž, vyklízení pozůstalostí Frahelž. odhad starožitností Frahelž

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI