Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Felbabka

Firma Výkup Antik Felbabka je zaměřena na výkup starožitností Felbabka a starožitného nábytku Felbabka po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekFelbabka ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Felbabka a výkup retro doplňků Felbabka jako jsou stará křesla Felbabka, staré kredence Felbabka, chromové gauče Felbabka, starožitné psací stoly Felbabka, starožitné jídelny Felbabka, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Felbabka z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Felbabka, výkup starožitného nábytku Felbabka, výkup použitého nábytku Felbabka, výkup nábytku Felbabka, výkup chromového nábytku Felbabka, výkup designového nábytku Felbabka, výkup nábytku Halabala Felbabka, výkup křesel Felbabka, výkup porcelánu Felbabka, výkup z pozůstalostí Felbabka, vyklízení pozůstalostí Felbabka. odhad starožitností Felbabka

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI