Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Ejpovice

Firma Výkup Antik Ejpovice je zaměřena na výkup starožitností Ejpovice a starožitného nábytku Ejpovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekEjpovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Ejpovice a výkup retro doplňků Ejpovice jako jsou stará křesla Ejpovice, staré kredence Ejpovice, chromové gauče Ejpovice, starožitné psací stoly Ejpovice, starožitné jídelny Ejpovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Ejpovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Ejpovice, výkup starožitného nábytku Ejpovice, výkup použitého nábytku Ejpovice, výkup nábytku Ejpovice, výkup chromového nábytku Ejpovice, výkup designového nábytku Ejpovice, výkup nábytku Halabala Ejpovice, výkup křesel Ejpovice, výkup porcelánu Ejpovice, výkup z pozůstalostí Ejpovice, vyklízení pozůstalostí Ejpovice. odhad starožitností Ejpovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI