Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dzbel

Firma Výkup Antik Dzbel je zaměřena na výkup starožitností Dzbel a starožitného nábytku Dzbel po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDzbel ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dzbel a výkup retro doplňků Dzbel jako jsou stará křesla Dzbel, staré kredence Dzbel, chromové gauče Dzbel, starožitné psací stoly Dzbel, starožitné jídelny Dzbel, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dzbel z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dzbel, výkup starožitného nábytku Dzbel, výkup použitého nábytku Dzbel, výkup nábytku Dzbel, výkup chromového nábytku Dzbel, výkup designového nábytku Dzbel, výkup nábytku Halabala Dzbel, výkup křesel Dzbel, výkup porcelánu Dzbel, výkup z pozůstalostí Dzbel, vyklízení pozůstalostí Dzbel. odhad starožitností Dzbel

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI