Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Džbánov

Firma Výkup Antik Džbánov je zaměřena na výkup starožitností Džbánov a starožitného nábytku Džbánov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDžbánov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Džbánov a výkup retro doplňků Džbánov jako jsou stará křesla Džbánov, staré kredence Džbánov, chromové gauče Džbánov, starožitné psací stoly Džbánov, starožitné jídelny Džbánov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Džbánov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Džbánov, výkup starožitného nábytku Džbánov, výkup použitého nábytku Džbánov, výkup nábytku Džbánov, výkup chromového nábytku Džbánov, výkup designového nábytku Džbánov, výkup nábytku Halabala Džbánov, výkup křesel Džbánov, výkup porcelánu Džbánov, výkup z pozůstalostí Džbánov, vyklízení pozůstalostí Džbánov. odhad starožitností Džbánov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI