Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Džbánice

Firma Výkup Antik Džbánice je zaměřena na výkup starožitností Džbánice a starožitného nábytku Džbánice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDžbánice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Džbánice a výkup retro doplňků Džbánice jako jsou stará křesla Džbánice, staré kredence Džbánice, chromové gauče Džbánice, starožitné psací stoly Džbánice, starožitné jídelny Džbánice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Džbánice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Džbánice, výkup starožitného nábytku Džbánice, výkup použitého nábytku Džbánice, výkup nábytku Džbánice, výkup chromového nábytku Džbánice, výkup designového nábytku Džbánice, výkup nábytku Halabala Džbánice, výkup křesel Džbánice, výkup porcelánu Džbánice, výkup z pozůstalostí Džbánice, vyklízení pozůstalostí Džbánice. odhad starožitností Džbánice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI