Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dymokury

Firma Výkup Antik Dymokury je zaměřena na výkup starožitností Dymokury a starožitného nábytku Dymokury po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDymokury ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dymokury a výkup retro doplňků Dymokury jako jsou stará křesla Dymokury, staré kredence Dymokury, chromové gauče Dymokury, starožitné psací stoly Dymokury, starožitné jídelny Dymokury, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dymokury z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dymokury, výkup starožitného nábytku Dymokury, výkup použitého nábytku Dymokury, výkup nábytku Dymokury, výkup chromového nábytku Dymokury, výkup designového nábytku Dymokury, výkup nábytku Halabala Dymokury, výkup křesel Dymokury, výkup porcelánu Dymokury, výkup z pozůstalostí Dymokury, vyklízení pozůstalostí Dymokury. odhad starožitností Dymokury

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI