Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dvakačovice

Firma Výkup Antik Dvakačovice je zaměřena na výkup starožitností Dvakačovice a starožitného nábytku Dvakačovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDvakačovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dvakačovice a výkup retro doplňků Dvakačovice jako jsou stará křesla Dvakačovice, staré kredence Dvakačovice, chromové gauče Dvakačovice, starožitné psací stoly Dvakačovice, starožitné jídelny Dvakačovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dvakačovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dvakačovice, výkup starožitného nábytku Dvakačovice, výkup použitého nábytku Dvakačovice, výkup nábytku Dvakačovice, výkup chromového nábytku Dvakačovice, výkup designového nábytku Dvakačovice, výkup nábytku Halabala Dvakačovice, výkup křesel Dvakačovice, výkup porcelánu Dvakačovice, výkup z pozůstalostí Dvakačovice, vyklízení pozůstalostí Dvakačovice. odhad starožitností Dvakačovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI