Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dušníky

Firma Výkup Antik Dušníky je zaměřena na výkup starožitností Dušníky a starožitného nábytku Dušníky po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDušníky ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dušníky a výkup retro doplňků Dušníky jako jsou stará křesla Dušníky, staré kredence Dušníky, chromové gauče Dušníky, starožitné psací stoly Dušníky, starožitné jídelny Dušníky, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dušníky z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dušníky, výkup starožitného nábytku Dušníky, výkup použitého nábytku Dušníky, výkup nábytku Dušníky, výkup chromového nábytku Dušníky, výkup designového nábytku Dušníky, výkup nábytku Halabala Dušníky, výkup křesel Dušníky, výkup porcelánu Dušníky, výkup z pozůstalostí Dušníky, vyklízení pozůstalostí Dušníky. odhad starožitností Dušníky

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI