Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dukovany

Firma Výkup Antik Dukovany je zaměřena na výkup starožitností Dukovany a starožitného nábytku Dukovany po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDukovany ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dukovany a výkup retro doplňků Dukovany jako jsou stará křesla Dukovany, staré kredence Dukovany, chromové gauče Dukovany, starožitné psací stoly Dukovany, starožitné jídelny Dukovany, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dukovany z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dukovany, výkup starožitného nábytku Dukovany, výkup použitého nábytku Dukovany, výkup nábytku Dukovany, výkup chromového nábytku Dukovany, výkup designového nábytku Dukovany, výkup nábytku Halabala Dukovany, výkup křesel Dukovany, výkup porcelánu Dukovany, výkup z pozůstalostí Dukovany, vyklízení pozůstalostí Dukovany. odhad starožitností Dukovany

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI