Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dudín

Firma Výkup Antik Dudín je zaměřena na výkup starožitností Dudín a starožitného nábytku Dudín po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDudín ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dudín a výkup retro doplňků Dudín jako jsou stará křesla Dudín, staré kredence Dudín, chromové gauče Dudín, starožitné psací stoly Dudín, starožitné jídelny Dudín, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dudín z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dudín, výkup starožitného nábytku Dudín, výkup použitého nábytku Dudín, výkup nábytku Dudín, výkup chromového nábytku Dudín, výkup designového nábytku Dudín, výkup nábytku Halabala Dudín, výkup křesel Dudín, výkup porcelánu Dudín, výkup z pozůstalostí Dudín, vyklízení pozůstalostí Dudín. odhad starožitností Dudín

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI