Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Duchcov

Firma Výkup Antik Duchcov je zaměřena na výkup starožitností Duchcov a starožitného nábytku Duchcov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDuchcov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Duchcov a výkup retro doplňků Duchcov jako jsou stará křesla Duchcov, staré kredence Duchcov, chromové gauče Duchcov, starožitné psací stoly Duchcov, starožitné jídelny Duchcov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Duchcov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Duchcov, výkup starožitného nábytku Duchcov, výkup použitého nábytku Duchcov, výkup nábytku Duchcov, výkup chromového nábytku Duchcov, výkup designového nábytku Duchcov, výkup nábytku Halabala Duchcov, výkup křesel Duchcov, výkup porcelánu Duchcov, výkup z pozůstalostí Duchcov, vyklízení pozůstalostí Duchcov. odhad starožitností Duchcov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI