Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dubnice

Firma Výkup Antik Dubnice je zaměřena na výkup starožitností Dubnice a starožitného nábytku Dubnice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDubnice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dubnice a výkup retro doplňků Dubnice jako jsou stará křesla Dubnice, staré kredence Dubnice, chromové gauče Dubnice, starožitné psací stoly Dubnice, starožitné jídelny Dubnice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dubnice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dubnice, výkup starožitného nábytku Dubnice, výkup použitého nábytku Dubnice, výkup nábytku Dubnice, výkup chromového nábytku Dubnice, výkup designového nábytku Dubnice, výkup nábytku Halabala Dubnice, výkup křesel Dubnice, výkup porcelánu Dubnice, výkup z pozůstalostí Dubnice, vyklízení pozůstalostí Dubnice. odhad starožitností Dubnice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI