Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dubné

Firma Výkup Antik Dubné je zaměřena na výkup starožitností Dubné a starožitného nábytku Dubné po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDubné ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dubné a výkup retro doplňků Dubné jako jsou stará křesla Dubné, staré kredence Dubné, chromové gauče Dubné, starožitné psací stoly Dubné, starožitné jídelny Dubné, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dubné z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dubné, výkup starožitného nábytku Dubné, výkup použitého nábytku Dubné, výkup nábytku Dubné, výkup chromového nábytku Dubné, výkup designového nábytku Dubné, výkup nábytku Halabala Dubné, výkup křesel Dubné, výkup porcelánu Dubné, výkup z pozůstalostí Dubné, vyklízení pozůstalostí Dubné. odhad starožitností Dubné

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI