Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dubičné

Firma Výkup Antik Dubičné je zaměřena na výkup starožitností Dubičné a starožitného nábytku Dubičné po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDubičné ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dubičné a výkup retro doplňků Dubičné jako jsou stará křesla Dubičné, staré kredence Dubičné, chromové gauče Dubičné, starožitné psací stoly Dubičné, starožitné jídelny Dubičné, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dubičné z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dubičné, výkup starožitného nábytku Dubičné, výkup použitého nábytku Dubičné, výkup nábytku Dubičné, výkup chromového nábytku Dubičné, výkup designového nábytku Dubičné, výkup nábytku Halabala Dubičné, výkup křesel Dubičné, výkup porcelánu Dubičné, výkup z pozůstalostí Dubičné, vyklízení pozůstalostí Dubičné. odhad starožitností Dubičné

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI