Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dubí

Firma Výkup Antik Dubí je zaměřena na výkup starožitností Dubí a starožitného nábytku Dubí po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDubí ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dubí a výkup retro doplňků Dubí jako jsou stará křesla Dubí, staré kredence Dubí, chromové gauče Dubí, starožitné psací stoly Dubí, starožitné jídelny Dubí, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dubí z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dubí, výkup starožitného nábytku Dubí, výkup použitého nábytku Dubí, výkup nábytku Dubí, výkup chromového nábytku Dubí, výkup designového nábytku Dubí, výkup nábytku Halabala Dubí, výkup křesel Dubí, výkup porcelánu Dubí, výkup z pozůstalostí Dubí, vyklízení pozůstalostí Dubí. odhad starožitností Dubí

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI