Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dubenec

Firma Výkup Antik Dubenec je zaměřena na výkup starožitností Dubenec a starožitného nábytku Dubenec po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDubenec ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dubenec a výkup retro doplňků Dubenec jako jsou stará křesla Dubenec, staré kredence Dubenec, chromové gauče Dubenec, starožitné psací stoly Dubenec, starožitné jídelny Dubenec, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dubenec z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dubenec, výkup starožitného nábytku Dubenec, výkup použitého nábytku Dubenec, výkup nábytku Dubenec, výkup chromového nábytku Dubenec, výkup designového nábytku Dubenec, výkup nábytku Halabala Dubenec, výkup křesel Dubenec, výkup porcelánu Dubenec, výkup z pozůstalostí Dubenec, vyklízení pozůstalostí Dubenec. odhad starožitností Dubenec

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI