Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dubčany

Firma Výkup Antik Dubčany je zaměřena na výkup starožitností Dubčany a starožitného nábytku Dubčany po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDubčany ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dubčany a výkup retro doplňků Dubčany jako jsou stará křesla Dubčany, staré kredence Dubčany, chromové gauče Dubčany, starožitné psací stoly Dubčany, starožitné jídelny Dubčany, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dubčany z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dubčany, výkup starožitného nábytku Dubčany, výkup použitého nábytku Dubčany, výkup nábytku Dubčany, výkup chromového nábytku Dubčany, výkup designového nábytku Dubčany, výkup nábytku Halabala Dubčany, výkup křesel Dubčany, výkup porcelánu Dubčany, výkup z pozůstalostí Dubčany, vyklízení pozůstalostí Dubčany. odhad starožitností Dubčany

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI