Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dubany

Firma Výkup Antik Dubany je zaměřena na výkup starožitností Dubany a starožitného nábytku Dubany po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDubany ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dubany a výkup retro doplňků Dubany jako jsou stará křesla Dubany, staré kredence Dubany, chromové gauče Dubany, starožitné psací stoly Dubany, starožitné jídelny Dubany, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dubany z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dubany, výkup starožitného nábytku Dubany, výkup použitého nábytku Dubany, výkup nábytku Dubany, výkup chromového nábytku Dubany, výkup designového nábytku Dubany, výkup nábytku Halabala Dubany, výkup křesel Dubany, výkup porcelánu Dubany, výkup z pozůstalostí Dubany, vyklízení pozůstalostí Dubany. odhad starožitností Dubany

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI