Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dubá

Firma Výkup Antik Dubá je zaměřena na výkup starožitností Dubá a starožitného nábytku Dubá po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDubá ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dubá a výkup retro doplňků Dubá jako jsou stará křesla Dubá, staré kredence Dubá, chromové gauče Dubá, starožitné psací stoly Dubá, starožitné jídelny Dubá, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dubá z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dubá, výkup starožitného nábytku Dubá, výkup použitého nábytku Dubá, výkup nábytku Dubá, výkup chromového nábytku Dubá, výkup designového nábytku Dubá, výkup nábytku Halabala Dubá, výkup křesel Dubá, výkup porcelánu Dubá, výkup z pozůstalostí Dubá, vyklízení pozůstalostí Dubá. odhad starožitností Dubá

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI