Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Držovice

Firma Výkup Antik Držovice je zaměřena na výkup starožitností Držovice a starožitného nábytku Držovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDržovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Držovice a výkup retro doplňků Držovice jako jsou stará křesla Držovice, staré kredence Držovice, chromové gauče Držovice, starožitné psací stoly Držovice, starožitné jídelny Držovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Držovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Držovice, výkup starožitného nábytku Držovice, výkup použitého nábytku Držovice, výkup nábytku Držovice, výkup chromového nábytku Držovice, výkup designového nábytku Držovice, výkup nábytku Halabala Držovice, výkup křesel Držovice, výkup porcelánu Držovice, výkup z pozůstalostí Držovice, vyklízení pozůstalostí Držovice. odhad starožitností Držovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI