Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Držková

Firma Výkup Antik Držková je zaměřena na výkup starožitností Držková a starožitného nábytku Držková po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDržková ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Držková a výkup retro doplňků Držková jako jsou stará křesla Držková, staré kredence Držková, chromové gauče Držková, starožitné psací stoly Držková, starožitné jídelny Držková, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Držková z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Držková, výkup starožitného nábytku Držková, výkup použitého nábytku Držková, výkup nábytku Držková, výkup chromového nábytku Držková, výkup designového nábytku Držková, výkup nábytku Halabala Držková, výkup křesel Držková, výkup porcelánu Držková, výkup z pozůstalostí Držková, vyklízení pozůstalostí Držková. odhad starožitností Držková

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI