Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Drysice

Firma Výkup Antik Drysice je zaměřena na výkup starožitností Drysice a starožitného nábytku Drysice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDrysice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Drysice a výkup retro doplňků Drysice jako jsou stará křesla Drysice, staré kredence Drysice, chromové gauče Drysice, starožitné psací stoly Drysice, starožitné jídelny Drysice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Drysice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Drysice, výkup starožitného nábytku Drysice, výkup použitého nábytku Drysice, výkup nábytku Drysice, výkup chromového nábytku Drysice, výkup designového nábytku Drysice, výkup nábytku Halabala Drysice, výkup křesel Drysice, výkup porcelánu Drysice, výkup z pozůstalostí Drysice, vyklízení pozůstalostí Drysice. odhad starožitností Drysice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI