Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Družec

Firma Výkup Antik Družec je zaměřena na výkup starožitností Družec a starožitného nábytku Družec po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDružec ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Družec a výkup retro doplňků Družec jako jsou stará křesla Družec, staré kredence Družec, chromové gauče Družec, starožitné psací stoly Družec, starožitné jídelny Družec, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Družec z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Družec, výkup starožitného nábytku Družec, výkup použitého nábytku Družec, výkup nábytku Družec, výkup chromového nábytku Družec, výkup designového nábytku Družec, výkup nábytku Halabala Družec, výkup křesel Družec, výkup porcelánu Družec, výkup z pozůstalostí Družec, vyklízení pozůstalostí Družec. odhad starožitností Družec

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI