Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Drunče

Firma Výkup Antik Drunče je zaměřena na výkup starožitností Drunče a starožitného nábytku Drunče po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDrunče ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Drunče a výkup retro doplňků Drunče jako jsou stará křesla Drunče, staré kredence Drunče, chromové gauče Drunče, starožitné psací stoly Drunče, starožitné jídelny Drunče, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Drunče z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Drunče, výkup starožitného nábytku Drunče, výkup použitého nábytku Drunče, výkup nábytku Drunče, výkup chromového nábytku Drunče, výkup designového nábytku Drunče, výkup nábytku Halabala Drunče, výkup křesel Drunče, výkup porcelánu Drunče, výkup z pozůstalostí Drunče, vyklízení pozůstalostí Drunče. odhad starožitností Drunče

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI