Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Druhanov

Firma Výkup Antik Druhanov je zaměřena na výkup starožitností Druhanov a starožitného nábytku Druhanov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDruhanov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Druhanov a výkup retro doplňků Druhanov jako jsou stará křesla Druhanov, staré kredence Druhanov, chromové gauče Druhanov, starožitné psací stoly Druhanov, starožitné jídelny Druhanov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Druhanov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Druhanov, výkup starožitného nábytku Druhanov, výkup použitého nábytku Druhanov, výkup nábytku Druhanov, výkup chromového nábytku Druhanov, výkup designového nábytku Druhanov, výkup nábytku Halabala Druhanov, výkup křesel Druhanov, výkup porcelánu Druhanov, výkup z pozůstalostí Druhanov, vyklízení pozůstalostí Druhanov. odhad starožitností Druhanov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI