Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Drslavice

Firma Výkup Antik Drslavice je zaměřena na výkup starožitností Drslavice a starožitného nábytku Drslavice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDrslavice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Drslavice a výkup retro doplňků Drslavice jako jsou stará křesla Drslavice, staré kredence Drslavice, chromové gauče Drslavice, starožitné psací stoly Drslavice, starožitné jídelny Drslavice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Drslavice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Drslavice, výkup starožitného nábytku Drslavice, výkup použitého nábytku Drslavice, výkup nábytku Drslavice, výkup chromového nábytku Drslavice, výkup designového nábytku Drslavice, výkup nábytku Halabala Drslavice, výkup křesel Drslavice, výkup porcelánu Drslavice, výkup z pozůstalostí Drslavice, vyklízení pozůstalostí Drslavice. odhad starožitností Drslavice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI