Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Drozdov

Firma Výkup Antik Drozdov je zaměřena na výkup starožitností Drozdov a starožitného nábytku Drozdov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDrozdov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Drozdov a výkup retro doplňků Drozdov jako jsou stará křesla Drozdov, staré kredence Drozdov, chromové gauče Drozdov, starožitné psací stoly Drozdov, starožitné jídelny Drozdov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Drozdov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Drozdov, výkup starožitného nábytku Drozdov, výkup použitého nábytku Drozdov, výkup nábytku Drozdov, výkup chromového nábytku Drozdov, výkup designového nábytku Drozdov, výkup nábytku Halabala Drozdov, výkup křesel Drozdov, výkup porcelánu Drozdov, výkup z pozůstalostí Drozdov, vyklízení pozůstalostí Drozdov. odhad starožitností Drozdov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI