Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Drobovice

Firma Výkup Antik Drobovice je zaměřena na výkup starožitností Drobovice a starožitného nábytku Drobovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDrobovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Drobovice a výkup retro doplňků Drobovice jako jsou stará křesla Drobovice, staré kredence Drobovice, chromové gauče Drobovice, starožitné psací stoly Drobovice, starožitné jídelny Drobovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Drobovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Drobovice, výkup starožitného nábytku Drobovice, výkup použitého nábytku Drobovice, výkup nábytku Drobovice, výkup chromového nábytku Drobovice, výkup designového nábytku Drobovice, výkup nábytku Halabala Drobovice, výkup křesel Drobovice, výkup porcelánu Drobovice, výkup z pozůstalostí Drobovice, vyklízení pozůstalostí Drobovice. odhad starožitností Drobovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI