Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Drnovice

Firma Výkup Antik Drnovice je zaměřena na výkup starožitností Drnovice a starožitného nábytku Drnovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDrnovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Drnovice a výkup retro doplňků Drnovice jako jsou stará křesla Drnovice, staré kredence Drnovice, chromové gauče Drnovice, starožitné psací stoly Drnovice, starožitné jídelny Drnovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Drnovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Drnovice, výkup starožitného nábytku Drnovice, výkup použitého nábytku Drnovice, výkup nábytku Drnovice, výkup chromového nábytku Drnovice, výkup designového nábytku Drnovice, výkup nábytku Halabala Drnovice, výkup křesel Drnovice, výkup porcelánu Drnovice, výkup z pozůstalostí Drnovice, vyklízení pozůstalostí Drnovice. odhad starožitností Drnovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI