Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Drmoul

Firma Výkup Antik Drmoul je zaměřena na výkup starožitností Drmoul a starožitného nábytku Drmoul po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDrmoul ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Drmoul a výkup retro doplňků Drmoul jako jsou stará křesla Drmoul, staré kredence Drmoul, chromové gauče Drmoul, starožitné psací stoly Drmoul, starožitné jídelny Drmoul, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Drmoul z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Drmoul, výkup starožitného nábytku Drmoul, výkup použitého nábytku Drmoul, výkup nábytku Drmoul, výkup chromového nábytku Drmoul, výkup designového nábytku Drmoul, výkup nábytku Halabala Drmoul, výkup křesel Drmoul, výkup porcelánu Drmoul, výkup z pozůstalostí Drmoul, vyklízení pozůstalostí Drmoul. odhad starožitností Drmoul

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI