Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dříteň

Firma Výkup Antik Dříteň je zaměřena na výkup starožitností Dříteň a starožitného nábytku Dříteň po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDříteň ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dříteň a výkup retro doplňků Dříteň jako jsou stará křesla Dříteň, staré kredence Dříteň, chromové gauče Dříteň, starožitné psací stoly Dříteň, starožitné jídelny Dříteň, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dříteň z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dříteň, výkup starožitného nábytku Dříteň, výkup použitého nábytku Dříteň, výkup nábytku Dříteň, výkup chromového nábytku Dříteň, výkup designového nábytku Dříteň, výkup nábytku Halabala Dříteň, výkup křesel Dříteň, výkup porcelánu Dříteň, výkup z pozůstalostí Dříteň, vyklízení pozůstalostí Dříteň. odhad starožitností Dříteň

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI