Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dříteč

Firma Výkup Antik Dříteč je zaměřena na výkup starožitností Dříteč a starožitného nábytku Dříteč po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDříteč ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dříteč a výkup retro doplňků Dříteč jako jsou stará křesla Dříteč, staré kredence Dříteč, chromové gauče Dříteč, starožitné psací stoly Dříteč, starožitné jídelny Dříteč, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dříteč z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dříteč, výkup starožitného nábytku Dříteč, výkup použitého nábytku Dříteč, výkup nábytku Dříteč, výkup chromového nábytku Dříteč, výkup designového nábytku Dříteč, výkup nábytku Halabala Dříteč, výkup křesel Dříteč, výkup porcelánu Dříteč, výkup z pozůstalostí Dříteč, vyklízení pozůstalostí Dříteč. odhad starožitností Dříteč

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI