Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dřísy

Firma Výkup Antik Dřísy je zaměřena na výkup starožitností Dřísy a starožitného nábytku Dřísy po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDřísy ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dřísy a výkup retro doplňků Dřísy jako jsou stará křesla Dřísy, staré kredence Dřísy, chromové gauče Dřísy, starožitné psací stoly Dřísy, starožitné jídelny Dřísy, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dřísy z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dřísy, výkup starožitného nábytku Dřísy, výkup použitého nábytku Dřísy, výkup nábytku Dřísy, výkup chromového nábytku Dřísy, výkup designového nábytku Dřísy, výkup nábytku Halabala Dřísy, výkup křesel Dřísy, výkup porcelánu Dřísy, výkup z pozůstalostí Dřísy, vyklízení pozůstalostí Dřísy. odhad starožitností Dřísy

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI