Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dřínov

Firma Výkup Antik Dřínov je zaměřena na výkup starožitností Dřínov a starožitného nábytku Dřínov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDřínov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dřínov a výkup retro doplňků Dřínov jako jsou stará křesla Dřínov, staré kredence Dřínov, chromové gauče Dřínov, starožitné psací stoly Dřínov, starožitné jídelny Dřínov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dřínov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dřínov, výkup starožitného nábytku Dřínov, výkup použitého nábytku Dřínov, výkup nábytku Dřínov, výkup chromového nábytku Dřínov, výkup designového nábytku Dřínov, výkup nábytku Halabala Dřínov, výkup křesel Dřínov, výkup porcelánu Dřínov, výkup z pozůstalostí Dřínov, vyklízení pozůstalostí Dřínov. odhad starožitností Dřínov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI