Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Drhovy

Firma Výkup Antik Drhovy je zaměřena na výkup starožitností Drhovy a starožitného nábytku Drhovy po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDrhovy ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Drhovy a výkup retro doplňků Drhovy jako jsou stará křesla Drhovy, staré kredence Drhovy, chromové gauče Drhovy, starožitné psací stoly Drhovy, starožitné jídelny Drhovy, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Drhovy z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Drhovy, výkup starožitného nábytku Drhovy, výkup použitého nábytku Drhovy, výkup nábytku Drhovy, výkup chromového nábytku Drhovy, výkup designového nábytku Drhovy, výkup nábytku Halabala Drhovy, výkup křesel Drhovy, výkup porcelánu Drhovy, výkup z pozůstalostí Drhovy, vyklízení pozůstalostí Drhovy. odhad starožitností Drhovy

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI