Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Drhovle

Firma Výkup Antik Drhovle je zaměřena na výkup starožitností Drhovle a starožitného nábytku Drhovle po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDrhovle ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Drhovle a výkup retro doplňků Drhovle jako jsou stará křesla Drhovle, staré kredence Drhovle, chromové gauče Drhovle, starožitné psací stoly Drhovle, starožitné jídelny Drhovle, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Drhovle z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Drhovle, výkup starožitného nábytku Drhovle, výkup použitého nábytku Drhovle, výkup nábytku Drhovle, výkup chromového nábytku Drhovle, výkup designového nábytku Drhovle, výkup nábytku Halabala Drhovle, výkup křesel Drhovle, výkup porcelánu Drhovle, výkup z pozůstalostí Drhovle, vyklízení pozůstalostí Drhovle. odhad starožitností Drhovle

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI