Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Drhovice

Firma Výkup Antik Drhovice je zaměřena na výkup starožitností Drhovice a starožitného nábytku Drhovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDrhovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Drhovice a výkup retro doplňků Drhovice jako jsou stará křesla Drhovice, staré kredence Drhovice, chromové gauče Drhovice, starožitné psací stoly Drhovice, starožitné jídelny Drhovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Drhovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Drhovice, výkup starožitného nábytku Drhovice, výkup použitého nábytku Drhovice, výkup nábytku Drhovice, výkup chromového nábytku Drhovice, výkup designového nábytku Drhovice, výkup nábytku Halabala Drhovice, výkup křesel Drhovice, výkup porcelánu Drhovice, výkup z pozůstalostí Drhovice, vyklízení pozůstalostí Drhovice. odhad starožitností Drhovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI