Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dřevohostice

Firma Výkup Antik Dřevohostice je zaměřena na výkup starožitností Dřevohostice a starožitného nábytku Dřevohostice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDřevohostice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dřevohostice a výkup retro doplňků Dřevohostice jako jsou stará křesla Dřevohostice, staré kredence Dřevohostice, chromové gauče Dřevohostice, starožitné psací stoly Dřevohostice, starožitné jídelny Dřevohostice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dřevohostice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dřevohostice, výkup starožitného nábytku Dřevohostice, výkup použitého nábytku Dřevohostice, výkup nábytku Dřevohostice, výkup chromového nábytku Dřevohostice, výkup designového nábytku Dřevohostice, výkup nábytku Halabala Dřevohostice, výkup křesel Dřevohostice, výkup porcelánu Dřevohostice, výkup z pozůstalostí Dřevohostice, vyklízení pozůstalostí Dřevohostice. odhad starožitností Dřevohostice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI