Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dřevnovice

Firma Výkup Antik Dřevnovice je zaměřena na výkup starožitností Dřevnovice a starožitného nábytku Dřevnovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDřevnovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dřevnovice a výkup retro doplňků Dřevnovice jako jsou stará křesla Dřevnovice, staré kredence Dřevnovice, chromové gauče Dřevnovice, starožitné psací stoly Dřevnovice, starožitné jídelny Dřevnovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dřevnovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dřevnovice, výkup starožitného nábytku Dřevnovice, výkup použitého nábytku Dřevnovice, výkup nábytku Dřevnovice, výkup chromového nábytku Dřevnovice, výkup designového nábytku Dřevnovice, výkup nábytku Halabala Dřevnovice, výkup křesel Dřevnovice, výkup porcelánu Dřevnovice, výkup z pozůstalostí Dřevnovice, vyklízení pozůstalostí Dřevnovice. odhad starožitností Dřevnovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI