Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Drevníky

Firma Výkup Antik Drevníky je zaměřena na výkup starožitností Drevníky a starožitného nábytku Drevníky po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDrevníky ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Drevníky a výkup retro doplňků Drevníky jako jsou stará křesla Drevníky, staré kredence Drevníky, chromové gauče Drevníky, starožitné psací stoly Drevníky, starožitné jídelny Drevníky, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Drevníky z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Drevníky, výkup starožitného nábytku Drevníky, výkup použitého nábytku Drevníky, výkup nábytku Drevníky, výkup chromového nábytku Drevníky, výkup designového nábytku Drevníky, výkup nábytku Halabala Drevníky, výkup křesel Drevníky, výkup porcelánu Drevníky, výkup z pozůstalostí Drevníky, vyklízení pozůstalostí Drevníky. odhad starožitností Drevníky

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI