Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dřevěnice

Firma Výkup Antik Dřevěnice je zaměřena na výkup starožitností Dřevěnice a starožitného nábytku Dřevěnice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDřevěnice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dřevěnice a výkup retro doplňků Dřevěnice jako jsou stará křesla Dřevěnice, staré kredence Dřevěnice, chromové gauče Dřevěnice, starožitné psací stoly Dřevěnice, starožitné jídelny Dřevěnice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dřevěnice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dřevěnice, výkup starožitného nábytku Dřevěnice, výkup použitého nábytku Dřevěnice, výkup nábytku Dřevěnice, výkup chromového nábytku Dřevěnice, výkup designového nábytku Dřevěnice, výkup nábytku Halabala Dřevěnice, výkup křesel Dřevěnice, výkup porcelánu Dřevěnice, výkup z pozůstalostí Dřevěnice, vyklízení pozůstalostí Dřevěnice. odhad starožitností Dřevěnice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI