Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dřevčice

Firma Výkup Antik Dřevčice je zaměřena na výkup starožitností Dřevčice a starožitného nábytku Dřevčice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDřevčice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dřevčice a výkup retro doplňků Dřevčice jako jsou stará křesla Dřevčice, staré kredence Dřevčice, chromové gauče Dřevčice, starožitné psací stoly Dřevčice, starožitné jídelny Dřevčice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dřevčice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dřevčice, výkup starožitného nábytku Dřevčice, výkup použitého nábytku Dřevčice, výkup nábytku Dřevčice, výkup chromového nábytku Dřevčice, výkup designového nábytku Dřevčice, výkup nábytku Halabala Dřevčice, výkup křesel Dřevčice, výkup porcelánu Dřevčice, výkup z pozůstalostí Dřevčice, vyklízení pozůstalostí Dřevčice. odhad starožitností Dřevčice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI