Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dřetovice

Firma Výkup Antik Dřetovice je zaměřena na výkup starožitností Dřetovice a starožitného nábytku Dřetovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDřetovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dřetovice a výkup retro doplňků Dřetovice jako jsou stará křesla Dřetovice, staré kredence Dřetovice, chromové gauče Dřetovice, starožitné psací stoly Dřetovice, starožitné jídelny Dřetovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dřetovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dřetovice, výkup starožitného nábytku Dřetovice, výkup použitého nábytku Dřetovice, výkup nábytku Dřetovice, výkup chromového nábytku Dřetovice, výkup designového nábytku Dřetovice, výkup nábytku Halabala Dřetovice, výkup křesel Dřetovice, výkup porcelánu Dřetovice, výkup z pozůstalostí Dřetovice, vyklízení pozůstalostí Dřetovice. odhad starožitností Dřetovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI