Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dřešín

Firma Výkup Antik Dřešín je zaměřena na výkup starožitností Dřešín a starožitného nábytku Dřešín po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDřešín ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dřešín a výkup retro doplňků Dřešín jako jsou stará křesla Dřešín, staré kredence Dřešín, chromové gauče Dřešín, starožitné psací stoly Dřešín, starožitné jídelny Dřešín, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dřešín z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dřešín, výkup starožitného nábytku Dřešín, výkup použitého nábytku Dřešín, výkup nábytku Dřešín, výkup chromového nábytku Dřešín, výkup designového nábytku Dřešín, výkup nábytku Halabala Dřešín, výkup křesel Dřešín, výkup porcelánu Dřešín, výkup z pozůstalostí Dřešín, vyklízení pozůstalostí Dřešín. odhad starožitností Dřešín

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI