Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dřenice

Firma Výkup Antik Dřenice je zaměřena na výkup starožitností Dřenice a starožitného nábytku Dřenice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDřenice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dřenice a výkup retro doplňků Dřenice jako jsou stará křesla Dřenice, staré kredence Dřenice, chromové gauče Dřenice, starožitné psací stoly Dřenice, starožitné jídelny Dřenice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dřenice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dřenice, výkup starožitného nábytku Dřenice, výkup použitého nábytku Dřenice, výkup nábytku Dřenice, výkup chromového nábytku Dřenice, výkup designového nábytku Dřenice, výkup nábytku Halabala Dřenice, výkup křesel Dřenice, výkup porcelánu Dřenice, výkup z pozůstalostí Dřenice, vyklízení pozůstalostí Dřenice. odhad starožitností Dřenice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI