Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dražůvky

Firma Výkup Antik Dražůvky je zaměřena na výkup starožitností Dražůvky a starožitného nábytku Dražůvky po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDražůvky ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dražůvky a výkup retro doplňků Dražůvky jako jsou stará křesla Dražůvky, staré kredence Dražůvky, chromové gauče Dražůvky, starožitné psací stoly Dražůvky, starožitné jídelny Dražůvky, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dražůvky z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dražůvky, výkup starožitného nábytku Dražůvky, výkup použitého nábytku Dražůvky, výkup nábytku Dražůvky, výkup chromového nábytku Dražůvky, výkup designového nábytku Dražůvky, výkup nábytku Halabala Dražůvky, výkup křesel Dražůvky, výkup porcelánu Dražůvky, výkup z pozůstalostí Dražůvky, vyklízení pozůstalostí Dražůvky. odhad starožitností Dražůvky

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI