Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dražovice

Firma Výkup Antik Dražovice je zaměřena na výkup starožitností Dražovice a starožitného nábytku Dražovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDražovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dražovice a výkup retro doplňků Dražovice jako jsou stará křesla Dražovice, staré kredence Dražovice, chromové gauče Dražovice, starožitné psací stoly Dražovice, starožitné jídelny Dražovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dražovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dražovice, výkup starožitného nábytku Dražovice, výkup použitého nábytku Dražovice, výkup nábytku Dražovice, výkup chromového nábytku Dražovice, výkup designového nábytku Dražovice, výkup nábytku Halabala Dražovice, výkup křesel Dražovice, výkup porcelánu Dražovice, výkup z pozůstalostí Dražovice, vyklízení pozůstalostí Dražovice. odhad starožitností Dražovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI