Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Drážov

Firma Výkup Antik Drážov je zaměřena na výkup starožitností Drážov a starožitného nábytku Drážov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDrážov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Drážov a výkup retro doplňků Drážov jako jsou stará křesla Drážov, staré kredence Drážov, chromové gauče Drážov, starožitné psací stoly Drážov, starožitné jídelny Drážov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Drážov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Drážov, výkup starožitného nábytku Drážov, výkup použitého nábytku Drážov, výkup nábytku Drážov, výkup chromového nábytku Drážov, výkup designového nábytku Drážov, výkup nábytku Halabala Drážov, výkup křesel Drážov, výkup porcelánu Drážov, výkup z pozůstalostí Drážov, vyklízení pozůstalostí Drážov. odhad starožitností Drážov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI