Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Dražičky

Firma Výkup Antik Dražičky je zaměřena na výkup starožitností Dražičky a starožitného nábytku Dražičky po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekDražičky ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Dražičky a výkup retro doplňků Dražičky jako jsou stará křesla Dražičky, staré kredence Dražičky, chromové gauče Dražičky, starožitné psací stoly Dražičky, starožitné jídelny Dražičky, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Dražičky z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Dražičky, výkup starožitného nábytku Dražičky, výkup použitého nábytku Dražičky, výkup nábytku Dražičky, výkup chromového nábytku Dražičky, výkup designového nábytku Dražičky, výkup nábytku Halabala Dražičky, výkup křesel Dražičky, výkup porcelánu Dražičky, výkup z pozůstalostí Dražičky, vyklízení pozůstalostí Dražičky. odhad starožitností Dražičky

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI